TKP: Elektriksizliğin suçlusu UBP-DP-YDP hükümetidir!

Okuma süresi: 2 dakika

Toplumcu Kurtuluş Partisi -Yeni Güçler (TKP) Genel Başkanı Mehmet Çakıcı, iyice fakirleşen emekçi insanların TKP’yi hükümette görmek istediğini gözlemlemekte olduklarını söyledi.

23 Ocak Genel Seçimleri kapsamında Serdarlı ve Görneç’i ziyaret eden TKP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı ve Milletvekili adayları, vatandaşların sorunlarını dinleyerek, çözüm önerilerini paylaştı.

Ziyaretin elektrik kesintilerinin yaşandığı saatlerde gerçekleşmesi nedeniyle Görneç Spor Kulübü Lokalinde gaz lambaları ışığı altında halkla bir araya gelen TKP Genel Başkan Mehmet Çakıcı, ülkedeki elektrik sorununu çözecek olan partinin de TKP olacağını söyledi.
İçinde bulunulan elektriksizlik ortamının sorumlusunun başta YDP olmak üzere UBP ve DP olduğunu belirten Çakıcı, enerji üretimi için gerekli olan yatırımların gününde zamanında yapılmamış olmasının sonuçlarını yaşamakta olduğumuzu söyledi. KIB-TEK’i yönetenlerin gerekli yatırımların yapılmaması için çalıştığını yaşayarak gördüklerini anlatan TKP Genel Başkanı UBP-DP ve YDP koalisyonunun halka karşı suç işlediklerini söyledi.

Çakıcı, “Bizim verdiğimiz mücadele koltuk kapma mücadesi değildir. Bizim buna ihtiyacımız da yoktur. Biz TKP’liler makam mevki peşinde koşan insanlar hiç olmadık. Biz ülkemizi kurtarmak, ayağa kaldırmak ve bu rezil düzenden kurtarmak için yürüyoruz.Seçim ziyaretlerimizi her bölgede insanımızla bir araya gelerek sürdürüyoruz. TKP güçlü ve yenilikçi vizyonu ve programıyla Kıbrıs Türk halkının hayatını refah seviyesini yükseltmek için projelerini kararlı bir şekilde hayata geçirecektir. Kıbrıs Türk halkı artık ayağa kalkmalı ve yarın artık bugün diyerek, yurdumuzu bu kötü düzenden kurtarmalıyız. Bütün halkımız geliniz hep birlikte kuklaları atalım, ekmeğimizi kurtaralım” şeklinde konuştu.

Haberi Paylaş >

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on print
Yazdır
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

İLGİLİ HABERLER >

DİĞER HABERLER >

Ahmet Aslım

Ahmet Aslım

Memleketimize Yazılar

Barış Önel

Barış Önel

Memleketin Halleri

Cemre Gürdal

Cemre Gürdal

Dünya ve biz

Ceren Tüccaroğlu

Ceren Tüccaroğlu

Memleket Konuları

Damla Kodan

Damla Kodan

Memleket Günlükleri

Erol Ertugan

Erol Ertugan

Dıştan Bakış

Rabia Aslan

Rabia Aslan

Feminist Bakış

Hayri Samer

Hayri Samer

Memleket'te Haftsonu Seansı

Hilmi Arıca

Hilmi Arıca

Adalı Yazılar

Hamit Sakallı

Hamit Sakallı

Tribün Kıbrıs

Mert Akkaya

Mert Akkaya

Tarihsel Bakış

Merve Yiğiter

Merve Yiğiter

Toplumsal hak ve özgürlük

Tandoğan Yalkut

Tandoğan Yalkut

Memleket'te Ekonomi

Merve Soygazi

Merve Soygazi

Sosyal Medya ve İletişim

ANKET >

Anketler çok yakında güncellenecektir.