İşte burçlara göre renkler

Okuma süresi: 2 dakika

KOÇ BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Kırmızı ve tonları Koç burçlarının şanslı rengi. Kırmızı enerjiyi, hareketliliği, saldırganlığı ve saflığı simgeler ve uğurlu olduğuna inanılır.

BOĞA BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Boğa burçlarına uğur getiren renkler arasında yeşil ve toprak tonları bulunuyor. Yeşil tonlarında her türlü kıyafet boğa burçlarına şans getiriyor.

İKİZLER BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Merkür gezegeninin yönettiği İkizler burcunun şanslı renkleri sarı ve turuncu tonları. Bu renkte giyilen kıyafet veya aksesuarlar bu burca pozitif enerji verir ve başarı getirir.

YENGEÇ BURCU VE ŞANSLI RENGİ: 
Su burçlarından olan Yengeçlerin şanslı renkleri arasında beyaz ve gri yer alıyor. Saflığı ve zarafeti temsil eden bu renkleri giymek bu burçlara uğur getirir.

ASLAN BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Güneş’in yönettiği Aslan burçları renk konusunda da iddialı renkleri sever. Turuncu, altın rengi ve kırmızılar onlara şans getirir.

BAŞAK BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Merkür’ün yönettiği Başak burçları sarı ve toprak tonlarından hoşlanır. Bu tonlarda bir eşya veya kıyafet onlara uğur getirir.

TERAZİ BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Hava burçları arasında yer alan Terazilerin ise şanslı renkleri pembe ve açık mavi. Şık ve bakımlı halleri ile bilinen bu burçlara sevdiği renklerden bir kıyafet hediye edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Zodyak’ın sekizinci burcu olan Akrep burçlarına bordo ve kırmızı tonları şans getirir. Mavi ve yeşil tonlarından ise uzak durmaları gerekir.

YAY BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Eflatun, leylak ve mor renkleri Yay burçlarına şans getiren renkler arasında bulunuyor. Özgür ruhlu Yaylara bu renkte kıyafetler giymek veya aksesuar takmak uğur getirir.

OĞLAK BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Satürn tarafından yönetilen Oğlak burçlarına uğur getiren renkler koyu kahverengi ve siyahtır. Disiplinli halleri ile tanınan bu burca kahverengi tonlarında ürünler hediye edebilirsiniz.

KOVA BURCU VE ŞANSLI RENGİ:
 Zodyak’ın on birinci burcu olan Kova burçlarının tercih etmesi gereken renkler elektrik mavisi ve yeşil. Beyaz ve açık tonlar da Kovalar için uğur getirir.

BALIK BURCU VE ŞANSLI RENGİ:
 Jüpiter tarafından yönetilen Balık burçlarına beyaz, soft mavi ve lavanta renkleri şans getirir. Siyah ve koyu, parlak tonlardan uzak durmaları gerekir.

Kaynak:elle

Haberi Paylaş >

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on print
Yazdır
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

İLGİLİ HABERLER >

DİĞER HABERLER >

Ahmet Aslım

Ahmet Aslım

Memleketimize Yazılar

Barış Önel

Barış Önel

Memleketin Halleri

Cemre Gürdal

Cemre Gürdal

Dünya ve biz

Ceren Tüccaroğlu

Ceren Tüccaroğlu

Memleket Konuları

Damla Kodan

Damla Kodan

Memleket Günlükleri

Erol Ertugan

Erol Ertugan

Dıştan Bakış

Rabia Aslan

Rabia Aslan

Feminist Bakış

Hayri Samer

Hayri Samer

Memleket'te Haftsonu Seansı

Hilmi Arıca

Hilmi Arıca

Adalı Yazılar

Hamit Sakallı

Hamit Sakallı

Tribün Kıbrıs

Mert Akkaya

Mert Akkaya

Tarihsel Bakış

Merve Yiğiter

Merve Yiğiter

Toplumsal hak ve özgürlük

Tandoğan Yalkut

Tandoğan Yalkut

Memleket'te Ekonomi

Merve Soygazi

Merve Soygazi

Sosyal Medya ve İletişim

ANKET >

Anketler çok yakında güncellenecektir.