Haftalık Burç Yorumları

Okuma süresi: 4 dakika

Bu hafta sizi neler mi bekliyor ?
Cevabı burç yorumlarınızda.Koç : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için geleceğe yönelik bakış açınız, planlarınız, sosyal çevreniz ve değer yargılarınıza yönelik değişimler vaat etmekte. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca hayatı biraz daha akışına bırakarak yaşamak isteyeceksiniz.

Boğa : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için ilişkileriniz, hayata bakış açınız ve kariyerinize yönelik yenilenme enerjisi var. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız ve beraber duygusal paylaşımlarınız ön plana çıkacak.

İkizler : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için kendinizi güvende tutmak adına risk alamadığınız konularda, özellikle gelecek planları ve eğitimler söz konusu olduğunda risk alma zamanı olacak. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca kariyerinize daha çok odaklanmaya başlıyorsunuz.

Yengeç : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için ortak finansal kaynaklar, aile içindeki konuşmalar ve değer yargıları önemli olacak. Beraberce yapılan gelecek planlarında bazı değişimler söz konusu olabilir. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca ruhunuza iyi gelen konulara odaklanmak isteyecek, seyahat hayalleri kuracaksınız.

Aslan : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için özellikle ilişkiler ve ortaklıklarda doğru iletişimi kurmak önemli. İlişki içinde sizi zorlayan konulara ailelerin karışması veya kariyerle ilgili endişelerin ilişkiye yansıması zorlayabilir. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca ödemeleriniz gündemde olacak.

Başak : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için iş ortamındaki değişimler ve çalkantılar ile kendi kaynaklarınızın nasıl gelişeceği konuları aklınızda. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca ilişkiler alanında romantik rüzgarlar esiyor.

Terazi : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için çocuklarla olan ilişkileriniz, flörtleriniz ve hayattan aldığınız keyif ve mutluluğun değiştiğini gördüğünüz günlerdesiniz. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca  iş ortamındaki yoğunluğunuzu arttıracak, günlük temponuza odaklanıyorsunuz.

Akrep : Haftaya bol iletişim, konuşma, akrabalarla olan ilişkiler, sunumlar ve anlaşmalarla başlıyorsunuz.  Perşembe günkü yeni ayla beraber evin içindeki denge ve uyumu yakalamak önemli hale gelecek. Bazılarınız ev ve aile arasındaki dengeyi yakalamakta zorlanabilir.

Yay : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için işlerinizi yapma, kendinizi aktarma biçimleriniz değişiyor. Bakış açınızı biraz değiştirerek büyük farklar yaratabileceğinizi göreceksiniz. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca  evin içini güzelleştirmeye odaklanıyorsunuz.

Oğlak : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için finansal kaynaklardaki türbülans ön plana çıkıyor. Çocuklar, ilişkiler, önem verdikleriniz ve kime ne kadar kaynak ayırdığınız önemli olacak. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca iletişim trafiğiniz artacak.

Kova : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için kendinizi ve hayatınızı değiştirme enerjisi taşımakta. İlişkilerden beklentiniz, ev ve yuva içindeki huzuru yakalamak önemli olacak. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in Balık burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca finansal koşullarınıza odaklısınız. Değişkenlikler söz konusu olabilir.

Balık : Bu hafta yılın ilk Satürn Uranüs dik açısı meydana geliyor. Haziran ve Aralık aylarında tekrarını yaşayacağımız bu açı kalıbı ile hayat bize istesek de istemesek de değişim vaat etmekte. Sizler için biraz kontrolünüz dışında olaylar ve durumlara işaret etmekte. Bakış açınızı değiştirecek farkındalıklar yaşama ihtimaliniz yüksek. Bu hafta ayrıca perşembe günü Güneş’in  burcunuza geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca kendinize, ilişkilerinize odaklanacaksınız. Enerjiniz artıyor.


Kaynak : www.elele.com.tr

Haberi Paylaş >

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on print
Yazdır
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

İLGİLİ HABERLER >

It seems we can't find what you're looking for.

DİĞER HABERLER >

Dövizde son durum

Okuma süresi: < 1 dakikadan az KKTC’de serbest piyasada euro 29,94, sterlin 34,35, dolar 28,35 liradan işlem…
Daha Fazla Haber Yok
Daha Fazla Haber Yüklenirken Hata Oluştu
Ahmet Aslım

Ahmet Aslım

Memleketimize Yazılar

Barış Önel

Barış Önel

Memleketin Halleri

Cemre Gürdal

Cemre Gürdal

Dünya ve biz

Ceren Tüccaroğlu

Ceren Tüccaroğlu

Memleket Konuları

Damla Kodan

Damla Kodan

Memleket Günlükleri

Erol Ertugan

Erol Ertugan

Dıştan Bakış

Rabia Aslan

Rabia Aslan

Feminist Bakış

Hayri Samer

Hayri Samer

Memleket'te Haftsonu Seansı

Hilmi Arıca

Hilmi Arıca

Adalı Yazılar

Hamit Sakallı

Hamit Sakallı

Tribün Kıbrıs

Mert Akkaya

Mert Akkaya

Tarihsel Bakış

Merve Yiğiter

Merve Yiğiter

Toplumsal hak ve özgürlük

Tandoğan Yalkut

Tandoğan Yalkut

Memleket'te Ekonomi

Merve Soygazi

Merve Soygazi

Sosyal Medya ve İletişim

ANKET >

Anketler çok yakında güncellenecektir.